5 kľúčových zručností pre úspech v realitách


Detailné info


Pozývame Vás na workshop s Janou Lednárovou

Nemusíte byť nevyhnutne určitý typ osobnosti, prísť z konkrétneho prostredia alebo dokonca mať rovnaké ciele ako ľudia okolo vás, aby ste uspeli v nehnuteľnostiach. Je to povolanie, v ktorom mnohí rôzni ľudia našli úspech. Aj napriek svojim rozdielom sa však úspešní realitní agenti vyznačujú dôležitými zručnosťami, ktoré im dávajú výhodu nad svojimi konkurentmi.

Na našom workshope sa zameriame na tie najdôležitejšie:

  1. Komunikácia – ako základ akéhokoľvek vzťahu. Spoločne rozoberieme rôzne aspekty komunikácie, od verbálnej, cez neverbálnu (tzv. jazyk tela), ako aj aktívne počúvanie – a zistíme, v čom máte priestor na zlepšenie a ako ho dosiahnuť
  2. Schopnosť vybudovať si dôveru. Prediskutujeme rôzne nástroje na jej zvýšenie vrátane toho, ktoré aktuálne v praxi využívate a s akým výsledkom
  3. Vyjednávacie schopnosti. Ak chcete úspešne zvládnuť umenie rokovania o nehnuteľnostiach, potrebujete kreatívne a kvalitné negociačné stratégie. Preto máme pre vás niekoľko rád, ako zvládnuť rokovania o nehnuteľnostiach vrátane kľúčových stratégií, ktoré vám pomôžu uzavrieť dohodu. Naviac preberieme aj to, prečo musíte vzdelávať aj svojich klientov o tom, ako rokovať.
  4. Riadenie času (time management). Realitný priemysel je veľmi hektické prostredie s mnohými rozptýleniami. Je veľmi jednoduché tráviť čas tým, že ste zaneprázdnení. Len preto, že ste zaneprázdnení, neznamená, že dosahujete reálne výsledky. Tak ako môžete lepšie využiť čas a sústrediť sa na to, čo je dôležité?
  5. Schopnosť učiť sa (a učiť). Najlepší vo svojej oblasti sa vždy učia. A vzdelávajú aj svojich klientov – pretože, pokiaľ ide o nehnuteľnosti, Vy ste odborník. Na záver workshopu identifikujeme zdroje, ktoré Vám pomôžu ďalej rásť a zlepšovať sa vo svojej oblasti.
V cene workshopu je zahrnuté: lektor, prezentačné materiály, seminárna miestnosť, technické zabezpečenie,  občerstvenie a CERTIFIKÁT, ktorý získa každý absolvent.

 

Rozsah:
09:30 – 10:00 – Registrácia účastníkov
10:00 – 14:00 – Workshop

 

Školiteľ:

Jana Lednárová, MBA
nezávislá PR konzultantka ponúkajúca poradenstvo a školenia v oblasti komunikácie s dôrazom na prípravu a realizáciu PR stratégií, media relations a korporátnej komunikácie.
Má viac ako 15 rokov skúseností z rôznych manažérskych pozícií, hlavne v oblasti komunikácie (marketing a PR) a riadenia projektov. Počas svojej kariéry úspešne manažovala dve dcérske spoločnosti nemeckých vlastníkov v Bratislave v oblasti web dizajnu, marketingu a poradenstva. Jej zodpovednosti, okrem iného, zahŕňali riadenie komplexných projektov, rozvoj podnikania, nábor a supervíziu zamestnancov. Ostatných osem rokov sa venuje Public Relations. V roku 2011 absolvovala certifikovaný kurz Profesionálny externý kouč (akreditované ICF) – odvtedy aktívne pomáha ostatným rozvíjať ich potenciál. Hovorí plynule anglicky, nemecky a má základné znalosti ruštiny.

 

Rezervácia

Vstupenka Cena Množstvo
Cena pre členov NARKS na 1 os. (vrátane členov čakateľov) 59,00€ Sold out
Registrovaný užívateľ portálu reality.sk 69,00€ Sold out
Štandardná cena na 1 osobu 79,00€ Sold out