Z dôvodu preventívnych opatrení na predchádzanie šírenia ochorenia Covid-19 presúvame všetky školenia


Detailné info

Udalosť sa skončila 05 apríl 2020


Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) pristúpila k sérii preventívnych opatrení proti šíreniu choroby Koronavírus (COVID-19) a pristúpili sme k zrušeniu našich všetkých plánovaných podujatí v mesiaci marec, apríl. Školenia plánujeme obnoviť od mája 2020.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím Akadémie NARKS

 

Pre mesiace marec, apríl odporúčame náš e-learningový systém, ktorý je vhodný na diaľkové štúdium aj z domu „Licencia NARKS“.

Slúži na doplnenie ucelených informácií z oblasti legislatívy SR a realitného sprostredkovania, navyše získate certifikát Licencovaný realitný maklér (LRM), Licencovaná realitná kancelária (LRK).

Na prípravu záujemcov je určený e-learningový systém NARKS a to až po dobu 6 mesiacov. Po získaní prístupu do e-learningu tak budete môcť absolvovať prípravu na licenčné testy pohodlne aj z domu. Čaká Vás 10 až 17 tematických okruhov podľa typu licencie.

Postup pre úspešné zvládnutie licencovania

1. krok – REGISTRÁCIA

Vyplňte prihlasovací formulár na www.narks.sk/registracia. Na základe vyplnených údajov Vám bude vystavená predfaktúru k jednorazovému poplatku za e-learning a testovanie. Pre dokončenie registrácie je nutné zrealizovať úhradu, následne Vám bude schválený prístup a zaslaný riadny daňový doklad.

2. krok – E-LEARNING a DEMO TESTY

Prihlásenie pomocou užívateľského mena a hesla do systému cez www.narks.sk/prihlasenie. Príprava.

3. krok – TESTOVANIE

Rezervujte si termín testovania cez Kalendár školení. Je potrebné prihlásiť sa online na termín. Testuje sa formou osobnej účasti na online testoch vo vopred stanovenom termíne na určenom mieste (obvykle Bratislava, Stred a Košice). Pri licencovaní získava zodpovedná osoba, ktorá absolvuje test pre RK, automaticky aj licenciu makléra.

Ceny:

ČLENOVIA NARKS

Celková cena pre makléra: 29,- eur
Celková cena pre realitnú kanceláriu: 59,- eur

NEČLENOVIA NARKS

Celková cena pre makléra: 49,- eur
Celková cena pre realitnú kanceláriu: 89,- eur

V cene licencovania je zahrnuté:

  • Prístup do e-learningu NARKS – počas 6 mesiacov
  • Testovanie NARKS – počas 6 mesiacov
  • Vydanie licencie (platnosť licencie pre maklérov je 3 roky, pre RK 5 rokov)
  • Používanie loga Licencovaný realitný maklér po dobu platnosti licencie – 3 roky, resp. Licencovaná realitná kancelária  –  5 rokov
  • Zverejnenie v Registri držiteľov licencií NARKS/ Licencovaní makléri a Licencované realitné kancelárie (po dobu platnosti licencie, so súhlasom držiteľa licencie)
  • Marketingová podpora Licencií NARKS

Pre ďalšie informácie https://akademia.narks.sk/licencovanie

Kontakt: vzdelavanie@narks.sk, 0902 952 454