I. ročník EPI KONFERENCIE Stavebné právo 2022 (Poradca podnikateľa)


Detailné info

Udalosť sa skončila 29 november 2022


V spolupráci s Poradcom podnikateľa Vás pozývame na exkluzívny 1. ročník EPI konferencie Stavebné právo 2022 so zľavnenou cenou pre členov NARKS!

Na konferencii vystúpi aj člen predsedníctva NARKS – Mgr. Mário Glos C.I.P.S.. Členovia NARKS zároveň získavajú zľavu 20% na vstupenku. Pýtajte si kód na zľavu: vzdelavanie@narks.sk.

Živý priebeh konferencie sa bude súbežne vysielať i online, a preto si program môžete vypočuť aj v pohodlí domova, či kancelárie.

Termín: 28. – 29. 11. 2022

Miesto: Demänovská Dolina,  Hotel Grand Jasná****  Priamy prenos 

Od 1.4.2024 vstupuje do platnosti nová stavebná legislatíva. Spoločnosť Poradca podnikateľa k tejto téme pripravila exkluzívny 1. ročník EPI konferencie Stavebné právo, ktorá sa uskutoční 28. – 29. 11. 2022 v Demänovskej doline. Konferencia sa koná pod záštitou 2 úradov – Úradu podpredsedu vlády SR a Úradu pre územné plánovanie a výstavbu SR, ktorých zástupcovia konferenciu oficiálne otvoria.

 

Pripravený je bohatý program plný zaujímavých tém, venovaných novým zákonom o výstavbe a územnom plánovaní, zmenám v oblasti výstavby a európskym výzvam v oblasti stavebníctva.

Získajte priestor pre inšpirácie, spoločnú diskusiu a networking – či už s tvorcami príslušných zákonov, zástupcami právnej obce či firmami z praxe.

 

Živý priebeh konferencie sa bude súbežne vysielať i online, a preto si program môžete vypočuť aj v pohodlí domova, či kancelárie.

Viac informácií  vrátane celého programu konferencie nájdete na: https://konferencie.profivzdelavanie.sk/2022/stavebne-pravo/

Vstupenky si zakúpite na: https://www.zakon.sk/eshop/konferencia-stavebne-pravo-2022/p-1572556.xhtml