Mgr. Mário Glos C.I.P.S.
Od roku 2004 stojí na čele realitnej skupiny MGM, je medzinárodne certifikovaný realitný maklér, člen americkej asociácie realitných maklérov, profesionálny speaker HARD SKILLS a SOFT SKILLS zameraných na obchodné zručnosti s dôrazom na realitný biznis a realitný marketing. Jeho školení sa doteraz zúčastnilo viac ako 100 rôznych realitných kancelárií. Je interným školiteľom NARKS. Autor knihy REALITNÁ PRÍRUČKA (rok vydania 2012) a vzdelávacieho projektu „RealitnýVodičák.sk“, ktorý doteraz absolvovalo takmer 10 000 účastníkov, aktívny publicista a bloger – autor desiatok odborných článkov súvisiacich s realitnou problematikou.

PhDr. Pavol Lorenc
Úspešný lektor, kouč a školiteľ, ktorý vedie kurzy na rôzne témy – komunikácia, sebapoznanie a rozvoj, mediácia, riešenie konfliktov, riadenie zmeny a iné. Má skúsenosti so zavádzaním metodík NPS, CAP. Je autorom implementácie a firemného uplatnenia niekoľkých procesov, ktoré sa používajú pri sústredených výcvikoch tímov.
Vedie  tréningy v oblasti osobnostného a profesijného rozvoja. Má dlhodobé skúsenosti so zavadzaním kompetenčných modelov s dôrazom na efektivitu vynaložených prostriedkov pri naplnení požiadavky klienta.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na vzdelavanie@narks.sk.

© Copyright 2017 - Akadémia NARKS