MŠVVaŠ SR

Akreditácia

Profesijný kurz

REALITNÝ MAKLÉR

Unikátny kurz akreditovaný MŠVVŠ SR

Pod číslom POA 3538/2022/5/1

Ako získať oprávnenie na realitnú činnosť

Webináre

YouTube kanál
NARKS

Pozrite si videozáznamy

bezplatné

Ako úspešne začať
v realitách

Profesionálne školenie pre úvod do sveta realít

Prejsť na kurz

Členom NARKS a ich maklérom poskytujeme zľavnené ceny na kurzy.
Jedinečný odborný prípravný kurz pre profesiu Realitný maklér s akreditáciou Ministerstva školstva na Slovensku v najväčšom študijnom rozsahu.

26

Školiteľov

1410

Licencovaných realitných maklérov (LRM)

244

Licencovaných realitných kancelárií (LRK)

21 000

Spokojných absolventov

Najbližšie školenia

Realitné kurzy v našej akadémii

 • Základné kurzy

  Profesionálne kurzy pre všetkých začínajúcich maklérov, ale aj pre verejnosť so záujmom o reality. Prevedú vás najdôležitejšími oblasťami realitného podnikania ako je maklérska činnosť, financovanie nehnuteľností, legislatíva, dane a iné.

 • Kurzy pre realitných expertov

  Predstavujú vyšší vzdelávací stupeň s ponukou kurzov pre skúsených senior maklérov a majiteľov realitných kancelárií. Svojim obsahom reagujú na aktuálne témy z oblasti organizácie podnikania, pracovno-právnych vzťahov, riadenia realitných kancelárií, legislatívy a marketingu.

 • Kurzy vyžadované zo zákona §

  Slovenská legislatíva zaraďuje realitných maklérov a kancelárie k povinným osobám v súvislosti s vybranými zákonmi SR. Uistite sa, či ste absolvovali povinné školenia a viete sa preukázať potrebnými vedomosťami a ich aplikáciou v praxi. Vďaka týmto dôležitým kurzov predídete sankciám, ktoré vám za porušenie zákona hrozia.

 • Vedieť ako efektívne predávať

  Ponúkame vám výber tých najlepších seminárov, kurzov a workshopov. Čaká vás pestrá a tématicky obmieňaná mozaika školení, ktoré vám dodajú základ pre vašu úspešnú realitnú kariéru.

© Copyright 2024 – Akadémia NARKS